Svatební

Svatební tiskoviny

!!! Pro rok 2021 nepřijímám nové zakázky !!!!

Oznamte světu svůj velký den velkolepě!

Svatba jistě patří mezi klíčové momenty v našem životě a tak si tento významný den chceme udělat nezapomenutelnými. Mezi výběrem místa, šatů, kytice a výzdoby má jistě i svou důležitost svatební oznámení. 

Nabízím své služby, jak zvěčnit váš velký den a vytvořit tak na něj krásnou vzpomínku. Ke každému vytvořenému návrhu na oznámení, obdržíte také originální malovaný obraz.

Svatební oznámení na míru

Návrh svatebního oznámení spočívá v namalování obrázku, dle Vašich požadavků. Můžete být znázorněni již ve svatebním, či jiným způsobem, který vystihuje Vaše osobnosti či společný vztah. 

Jakmile si odsouhlasíme motiv obrázku, na jehož základě vytvořím skicu. Zde dávám možnost pro libovolné úpravy. Po odsouhlasení se pouštím do malování. Jakmile je obrázek hotový, přenesu jej od počítače a odtud již zpracovávám samotný grafický návrh s texty.

Snažím se vždy udělat alespoň dvě varianty návrhu a sazby textů včetně výběru fontů.

16-min

Ve stejném designu lze také vytvořit:

svatební pozvánky, programy, menu, očíslování stolů, obálky, samolepky, razítka, jmenovky, zasedací pořádek, děkovací kartičky, etikety a mnoho dalšího.

IMG_20210225_101220

Spolupracuji s místními tiskárnami a mimo návrh svatebních tiskovin mohu zajistit i samotný jejich tisk. Ve výběru mám krásné papíry, jenž podtrhnou samotné ilustrace a dodají jim na významu.

25-min

Cena

Návrh svatebního oznámení       od 1500 Kč

Cena se odvíjí od složitosti malovaného obrázku, který je ústředním motivem svatebního oznámení.

Základní cena obsahuje: zpracování grafického návrhu a export v tiskových datech včetně sazby textů a samotný originál obrázku.

Cena dalších navazujících tiskovin dle dohody.

 

Cena tisku se odvíjí dle formátu, velikosti a výběru papírů. Na požádání mohu zaslat kalkulaci tiskovin.

23-min

Ukázka zhotovených svatebních tiskovin

Spolupracuji:

Více informací na emailu: eliska@pampart.cz

3-min
copyright